Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Maszewo

Maszewo, zachodniopomorskie

  • 1 506 zł
  • 48,90 m²
  • 30,80 zł/m²

Zdjęcie

Poczta Polska S....

Skontaktuj się

Mieszkanie Maszewo

Maszewo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 506 zł

48,90 m²

30,80 zł/m²

Mieszkanie Maszewo

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 506 zł 48,90 m² 30,80 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 506 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 48,90 m², 2 pokoje
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: inne

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wynajmujący: Poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich 8.
Prowadzący przetarg: Poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Północ II, Al. Niepodległości 41/42, 70-940 Szczecin
Miejsce składania ofert: Poczta Polska S.A., Region Infrastruktury Północ II, Al. Niepodległości 41/42, 70-940 Szczecin, p. (...)

Agent

Poczta Polska S.A.

885 250...

885 250 675

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Poczta Polska S.A.

885 250...

885 250 675

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Poczta Polska S.A.

Zostaw telefon, oddzwonimy