Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Maszewo - Oferty wynajmu lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Lokal gastronomiczny Maszewo

Maszewo,zachodniopomorskie

46,30 zł/m²54 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 54 m , zlokalizowany w dobrym punkcie Maszewa , na parterze budynku z 2011 roku. Lokal doskonale nadaje się pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Maszewo + 10 km)

16,44 zł/m²73 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podnajmę stanowisko do stylizacji paznokci w nowym salonie kosmetycznym zlokalizowanym w samym centrum miasta. Oferuję: w pełni wyposażone stanowisko do manicure, dostęp do stanowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Maszewo + 10 km)

100 zł/m²75 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty wynajmu jest atrakcyjny lokal o pow. 75,40 mkw - położony na parterze budynku - stanowiącego bardzo dobrze prosperujące centrum medyczne - na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Tysiąclecia,Stargard(Maszewo + 17 km)

28,01 zł/m²60,70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale biurowe o łącznej pow. 60,70 m2 usytuowany na I piętrze budynku w centrum Stargardu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Stargardzka

Marianowo(Maszewo + 17 km)

15 zł/m²71,90 m² 1 079 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Adres: ul. Stargardzka 45, marianowo Powierzchnia użytkowa: 71,90 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: działka ewid. nr 71, o pow. 731 m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Bora-Komorowskiego

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Maszewo + 10 km)

178,32 zł/m²56,08 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem nowoczesny lokal usługowo-handlowy na parterze przy ulicy Bora Komorowskiego, na osiedlu Górczyn. Lokal dostępny na wynajem wraz z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem niezbędnym do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Maszewo + 10 km)

35,54 zł/m²560 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Centrum Gorzowa Wielkopolskiego lokal usytuowany na parterze nowoczesnego kompleksu handlowo - usługowego. Doskonała ekspozycja oraz położenie w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski(Maszewo + 10 km)

49,70 zł/m²197,20 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia piękny i przestronny lokal usługowy o powierzchni 197 m , położony na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Villa Park, ul. Walczaka w Gorzowie.